خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 17 اردیبهشت 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

واکسینه شدن ۳۵۱ هزار خمینی‌شهری‌ در آینده‌ای نزدیک

ایسنا | استان‌ها | سه شنبه، 14 اردیبهشت 1400 - 14:46
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خمینی‌شهر اعلام کرد: عملیات واکسیناسیون عمومی از هفتم اردیبهشت در ۱۴ مرکز خدمات جامع سلامت شهرستان خمینی شهر آغاز شده و با اجرای این طرح، ۳۵۱ هزار و ۱۴۲ نفر در برابر ویروس کرونا واکسینه خواهند شد.
واكسينه،خميني،شهر،طرح،واكسيناسيون،شهرستان،نوبت،بهداشتي،سلامت ...

خلاصه خبر

ایسنا/اصفهان معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خمینی‌شهر اعلام کرد: عملیات واکسیناسیون عمومی از هفتم اردیبهشت در ۱۴ مرکز خدمات جامع سلامت شهرستان خمینی شهر آغاز شده و با اجرای این طرح، ۳۵۱ هزار و ۱۴۲ نفر در برابر ویروس کرونا واکسینه خواهند شد.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان خمینی شهر، درباره روند نوبت دهی گفت: کسانی که در سامانه سیب سلامت پرونده دارند، با آنها تماس گرفته شده و طبق نوبت دهی به پایگاه ها مراجعه می کنند و واکسینه می شوند.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان خمینی شهر درباره افرادی که در سامانه سیب پرونده ندارند، توضیح داد: دولت برای این افراد سایتی را تشکیل داده که از طریق رسانه ها آدرس آن اعلام خواهد شد تا این افراد نیز بتوانند ثبت نام و در طرح واکسیناسیون شرکت کنند.