خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 17 اردیبهشت 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

پویش ضیافت همدلی تا عید سعید فطر ادامه دارد

ایسنا | استان‌ها | سه شنبه، 14 اردیبهشت 1400 - 14:46
معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: پویش همدلی بهزیستی از ۲۵ فروردین تا ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ و تا فرارسیدن عید سعید فطر در آذربایجان شرقی برگزار می شود.
بهزيستي،مردمي،مشاركت،پويش،جذب،كمك،استان،خيران،مددجويان،خيرين ...

خلاصه خبر

وی با بیان این‌که دفتر مشارکت‌های مردمی، مسئولیت جذب و جلب مشارکت‌های مردمی را بر عهده دارد، گفت: این دفتر با اتخاذ رویکرد تعاملی با خیران، برگزاری طرح‌های متعدد جلب مشارکت و بهره‌مندی گسترده از ابزارهای مختلف سعی دارد با روش‌های جلب اعتماد خیرین و جایگزین کردن شیوه‌های نوین به جای روش‌های سنتی، برای رونق و احیا این بخش، قدم‌های مثبتی بردارد.
وی در رابطه با شیوه کمک و فعالیت این مؤسسات خیریه به مددجویان بهزیستی، گفت: مؤسسات غیر دولتی، بازوان توانمند بهزیستی هستند که در بحث بسته‌های معیشتی، خدمات تخصصی برای معلولین، سالمندان، فرزندان بی سرپرست و بد سر پرست و آسیب‌های اجتماعی، کمک شایانی برای بهزیستی کرده‌اند و جذب مشارکت ها و تامین نیازهای اساسی مددجویان بدون همراهی و کمک این موسسات ناممکن است.
وی افزود: رتبه بندی و ارزیابی موسسات تحت نظارت سازمان در جذب مشارکت های مردمی و خدمت رسانی به مددجویان سازمان و ارزیابی و رتبه بندی ادارات شهرستانی در جذب مشارکت ها از دیگر اهداف این پویش است.