خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1851285 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

نجات مهاجر غیرقانونی که می‌خواست با شنا به مالت برسد + فیلم

باشگاه خبرنگاران | چند‌رسانه‌ای | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:34
یک مهاجر لیبیایی در سواحل مالت که خود را از کشتی نجات به بیرون انداخته بود تا با شنا بتواند به ساحل برسد، با تلاش امدادگران نجات یافت.
اروپا،سواحل،مهاجر،مالت،گروه،كشتي،مهاجران،نجات

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، ­مقامات کشور مالت از نجات یک مهاجر غیرقانونی لیبیایی در سواحل این کشور خبر دادند که می‌خواست با شنا خود را به ساحل برساند.
به گزارش بخش تصویری اسوشیتدپرس؛ یک مهاجر لیبیایی در سواحل مالت که خود را از کشتی نجات به بیرون انداخته بود تا با شنا بتواند به ساحل برسد، با تلاش امدادگران نجات یافت.
پرش وی از کشتی نجات در حالی صورت گرفت که برخی نمایندگان پارلمان آلمان و شماری از روزنامه نگاران در عرشه کشتی کمک رسانی به مهاجران بودند تا وضعیت سلامت جسمانی آن‌ها ارزیابی شود.
به گفته یک گروه امداد رسان آلمانی، ۳۲ مهاجر روز ۲۲ دسامبر از دست قاچاقچیان انسان که مهاجران را با یک کشتی به اروپا منتقل می‌کردند، نجات داده شدند.
این کشتی ۱۷ مهاجر دیگر را در نوبت بعدی نجات داده بود.
این گروه اعلام کرده است چندین روز است که به دنبال ساحلی امن برای پیاده کردن این مهاجران می‌گردد؛ در توئیت روز پنجشنبه این گروه اعلام شد در چند مایل دریایی سواحل مالت قرار دارند و درخواست پناهگاهی برای در امان ماندن از طوفان را کرده‌اند.
این گروه گفته است مقامات اتحادیه اروپا در تلاش برای یافتن کشوری هستند که این مهاجران را بپذیرند.
مالت و ایتالیا از پذیرفتن مهاجرانی که به وسیله گروه‌های غیر دولتی نجات داده می‌شوند، سر باز می‌زنند.
بیشتر بخوانید: تظاهرات مردم ایتالیا علیه قانون اخراج پناهندگان + فیلم
انتهای پیام/
اوضاع اسفبار مهاجران در اروپا + فیلمبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1851285 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.