خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 31 فروردین 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

نباید دوباره گرفتار خدعه غربی‌ها شویم/ دولت فرصت‌ها را خنثی نکند

مهر | سیاسی | جمعه، 20 فروردین 1400 - 09:00
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: توقع ما از دولتی‌ها آن است که به جای خنثی کردن فرصت‌هایی که مجلس در اختیار آنان قرار داده است، تحریم‌ها را خنثی کنند.
مجلس،اسلامي،منافع،ايران،شوراي،ملي،دولت،كشور،مقتدايي،گام،كميس ...

خلاصه خبر

مقتدایی متذکر شد: غربی‌ها در بسیاری از مقاطع منافع ایران را به خطر انداختند، نشان دادند که منافع ملت ایران برای آنان ذره‌ای اهمیت ندارد و صرفاً به دنبال کسب منافع خود و تخریب منافع ملی ایران هستند.
وی گفت: ما باید به جای اتکا به غرب بتوانیم در یک همکاری و تعامل سازنده با آسیا، منافع کشور را تأمین کنیم و نباید مجدداً خدعه غربی‌ها را بپذیریم.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه این روزها در جریان است، فرصت‌هایی است که مجلس شورای اسلامی ایجاد کرده برای اینکه دولت با دست پر بتواند در مذاکرات ورود پیدا کند و اکنون خنثی کردن تحریم‌ها توقعی است که از دولت می‌رود نه آنکه دولت فرصت‌هایی را که مجلس در اختیارش قرار داده است، خنثی کند.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ما اکنون نگران آن هستیم که دولت فرصت‌هایی را که مجلس به وجود آورده است، نادیده بگیرد و توقع ما از دولتمردان آن است که بیشتر از آنکه مجدداً منافع حزبی و تعلقات خاطر خود را امتحان کنند، به فکر منافع دراز مدت کشور باشند.