خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 26 فروردین 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

سایت در دست بروزرسانی است ... لطفا فردا به ما سربزنید ...
موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

فولاد خوزستان امیدوار به چهارمین حضور در لیگ قهرمانان آسیا

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | جمعه، 20 فروردین 1400 - 07:07
تیم فوتبال فولاد خوزستان در صورت پیروزی مقابل حریف اماراتی خود برای چهارمین بار به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود خواهد کرد.
ليگ،قهرمانان،مسابقات،آسيا،تيم،حضور،فولاد،خوزستان،فوتبال،پيرو ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تیم فوتبال فولاد خوزستان که در فصل گذشته مسابقات لیگ برتر کشورمان در رده سوم قرار گرفت، توانست پس از چند فصل بار دیگر مجوز حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند و یکی از نمایندگان کشورمان در این رقابت‌ها در سال ۲۰۲۱ نام گیرد.
اولین حضور تیم فوتبال فولاد خوزستان مربوط به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۰۶ است.
فولادی‌ها در مرحله حذفی این مسابقات به مصاف تیم السد قطر رفتند، تیمی که آن سال ستاره اسپانیایی دنیای فوتبال یعنی رائول گونزالس را در خط حمله داشت و از این ستاره به عنوان کاپیتان استفاده می‌کرد.
سومین و آخرین حضور تیم فولاد خوزستان در لیگ قهرمانان آسیا در فصل ۲۰۱۵ این مسابقات بود.
شاگردان اسکوچیچ که آن سال با تیم‌های الهلال عربستان، لوکوموتیو ازبکستان و السد قطر هم گروه بودند با یک پیروزی، ۳ تساوی، ۲ شکست و کسب ۶ امتیاز و حضور در رتبه سوم گروه نتوانستند به مرحله بعدی این مسابقات صعود کنند و آخرین حضور خود در این مسابقات را با خاطره‌ای تلخ به پایان رساندند.
تیم فوتبال فولاد خوزستان ۲۱ فروردین ماه در ورزشگاه مرسول پارک ریاض و از ساعت ۲۰:۲۰ به مصاف تیم العین امارات می‌رود و در صورت پیروزی به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود خواهد کرد.