خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 26 فروردین 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

سایت در دست بروزرسانی است ... لطفا فردا به ما سربزنید ...
موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

اظهارات و رفتارهای ضد و نقیض رئیس جمهور و موج چهارم کرونا/ ستاد ملی کرونا پاسخگو باشد

فارس | استان‌ها | جمعه، 20 فروردین 1400 - 02:54
سخنگوی هیات رئیس مجلس با اشاره به اظهارات و رفتارهای ضد و نقیض رئیس جمهور و وزیر بهداشت در ارتباط با کرونا، سرعت سرایت و قدرت موج چهارم کرونا را به مراتب بیشتر از قبل دانست.
كرونا،شيوع،كنترل،بيماري،فرهنگي،رئيس،عيد،مرزهاي،علل،موج،تبريز ...

خلاصه خبر

محمدحسین فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز، اظهار کرد: ایام نوروز و تعطیلات عید یک فرصت طلایی برای قرنطینه و کنترل جدی‌‌تر شیوع کرونا بود که متاسفانه از این فرصت آنطور که باید استفاده نشد؛ این شرایط دیگر قابل تکرار نبوده و اعمال تعطیلی در مقاطع دیگر بسیار هزینه‌بر خواهد شد.
نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو اذعان داشت: تعطیلات این چنینی را برای کنترل بیماری براحتی می‌توانستند در ایام عید در مورد گروه‌های شغلی مختلف اعمال کنند و بدین ترتیب کمترین زیان اقتصادی متوجه مشاغل و جامعه می‌شد که متاسفانه قدر این فرصت را هرگز ندانستند.
نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در دسترس بودن اطلاعات اینفوگرافیک کرونایی مناطق مختلف را نیز ضروری برشمرد و افزود: اطلاع مردم از وضعیت قرمز کرونایی مناطق موجب احتیاط بیشتر آنها می ‎شود.
وی تاکید کرد: سرعت سرایت کنندگی و قدرت موج چهارم کرونا به مراتب بیشتر از موج های قبلی بوده و در این شرایط اصل بر مراعات و مراقبت خود مردم و پس از آن دقت نظر دستگاه های مسوول است.