خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 26 فروردین 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

سایت در دست بروزرسانی است ... لطفا فردا به ما سربزنید ...
موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

چراغ‌سبزهای قبل نوروز باعث باخت مقابل کرونا شد

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 19 فروردین 1400 - 23:55
رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد شیوع کرونا در مشهد را فاجعه بار خواند و گفت: قبل از نوروز به هر طریقی که می‌توانستیم به مسئولین امر و مردم هشدار دادیم که خطر جدی است، اما متاسفانه به هر دلیلی چراغ سبزهایی که نشان داده شد، باعث شد امروز خیلی سخت در مقابل کرونا باخت را تجربه کنیم.
كرونا،مشهد،مسئولين،جان،مراكز،شهر،نوروز،سخت،پزشكي،بيماري،ارائ ...

خلاصه خبر

ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد شیوع کرونا در مشهد را فاجعه بار خواند و گفت: قبل از نوروز به هر طریقی که می‌توانستیم به مسئولین امر و مردم هشدار دادیم که خطر جدی است، اما متاسفانه به هر دلیلی چراغ سبزهایی که نشان داده شد، باعث شد امروز خیلی سخت در مقابل کرونا باخت را تجربه کنیم.
وی با اشاره به اینکه نیازمند همراهی مسئولین امر در تعطیلی سراسری شهر هستیم، گفت: قبل از نوروز به هر طریقی که می‌توانستیم به مسئولین امر و مردم هشدار دادیم که خطر جدی است، اما متاسفانه به هر دلیلی چراغ سبزهایی که نشان داده شد، باعث شد امروز خیلی سخت در مقابل کرونا باخت را تجربه کنیم.
رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد با اشاره به اینکه کار از توصیه و خواهش گذشته است؛ گفت: بستن کمربند ایمنی زمانی تبدیل به فرهنگ شد که نبستن آن جرم تلقی شده و جریمه به همراه داشت.