خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 30 فروردین 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

افزایش ۲برابری مراکز منتخب کووید -۱۹ در گیلان/برخورد با ناقضان پروتکل های بهداشتی

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 19 فروردین 1400 - 23:32
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با توجه به روند افزایشی مراجعین، تعداد مراکز منتخب کووید -۱۹ در استان به دو برابر افزایش یافته است و تلاش جهت سه شیفته شدن آزمایشگاه مرکزی PCR ادامه دارد.
استان،بهداشتي،افزايش،مراكز،منتخب،بيماري،ادامه،كرونا،گيلان،بي ...

خلاصه خبر

ایسنا/گیلان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با توجه به روند افزایشی مراجعین، تعداد مراکز منتخب کووید -۱۹ در استان به دو برابر افزایش یافته است و تلاش جهت سه شیفته شدن آزمایشگاه مرکزی PCR ادامه دارد.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از افزایش تعداد بیماران بستری و سرپایی کرونایی در استان خبر داد و یادآور شد: تمامی مراکز خدمات جامع سلامت، خانه های بهداشت و مراکز منتخب کرونا در سطح استان برای خدمات‌رسانی و پذیرش بیماران، آماده هستند، اما به طور حتم با افزایش تعداد بیماران، کیفیت خدمات رسانی می تواند تحت تاثیر قرار گیرد.
حیدرزاده همچنین از اجرای گام پنجم بسیج ملی مبارزه با کووید – ۱۹ خبر داد و افزود: با توجه به روند افزایشی مراجعین، تعداد مراکز منتخب کووید -۱۹ در استان به دو برابر افزایش یافته است و تلاش جهت سه شیفته شدن آزمایشگاه مرکزی PCR ادامه دارد.