خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 26 فروردین 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

سایت در دست بروزرسانی است ... لطفا فردا به ما سربزنید ...
موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

اقدامات وزارت نفت در سیستان و بلوچستان محرک بخش‌های اقتصادی است

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 19 فروردین 1400 - 22:32
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اقدامات وزارت نفت در این استان محرکی برای همه وزارتخانه‌های اقتصادی بویژه صنعت، معدن و تجارت و کشاورزی است.
سيستان،بلوچستان،تومان،استان،دولت،اشاره،درصد،طرح،گازرساني،نفت ...

خلاصه خبر

ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اقدامات وزارت نفت در این استان محرکی برای همه وزارتخانه‌های اقتصادی بویژه صنعت، معدن و تجارت و کشاورزی است.
به گزارش ایسنا احمدعلی موهبتی ۱۹ فروردین ماه در نشست پیگیری طرح‌های گازرسانی در سیستان وبلوچستان با حضور وزیر نفت در زابل اظهارداشت: از اقدامات خوب گازرسانی در این استان با معین‌سازی و شتابی که گرفته از وزیر نفت تشکر می کنیم و امید است این روند برای سایر شهرهای منطقه که مطالعات آن نیز انجام شده عملی شود.
موهبتی با اشاره به اینکه سال گذشته ۱۳.۵ درصد بزرگراه‌های کشور در سیستان و بلوچستان به بهره‌برداری رسید خاطرنشان کرد: حدود ۱۰ درصد مدرسه‌سازی سال ۹۹ در کشور به این استان اختصاص دارد.
استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه هشت درصد طرح های آب آشامیدنی بهداشتی در ۲ سال گذشته در این استان اتفاق افتاده و شاخصه این استان در این زمینه ارتقا پیدا کرد اظهار داشت: ۶۰ هزار واحد مسکونی از حاشیه‌نشینی، محرومان و سیل توسط بنیاد مسکن در مجموع با اعتبار چهار هزار میلیارد تومان ساخته می‌شود.