خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 31 فروردین 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

آیا ظریف هشدار حاج قاسم را جدی گرفته است؟

مشرق | سیاسی | پنجشنبه، 19 فروردین 1400 - 21:42
دیروز تعدادی از منافقین مقابل هتل محل برگزاری کمیسیون مشترک برجام تجمع کرده بودند و به اعضای تیم مذاکره کننده ایران فحاشی می‌کردند.
ايران،ظريف،تعهدات،سردار،مذاكرات،نماينده،سليماني،هتل،مذاكره،ع ...

خلاصه خبر

سرویس سیاست مشرق- روز گذشته و در هنگام خروج عراقچی معاون وزیر امور خارجه از ساختمان گرند هتل شهر وین چند مزدور وابسته به منافقین با الفاظی زشت به نماینده دیپلماتیک کشورمان اهانت کردند؛ دریکی از فیلم‌های منتشرشده؛ کاظم غریب آبادی نماینده ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به زیبایی پاسخ فحاشی‌های افراد معدود جمع شده در برابر هتل را می‌دهد.
اقدام به‌جا نماینده ایرانی در پاسخ به عده‌ای وطن فروش قابل‌تحسین است، اما می‌توان بدون تعارف به تیم مذاکره‌کننده گفت؛ همان جریانی که در سالن وی‌ای پی هتل برای شما فرش قرمز انداخت ؛ گروه منافق و مزدور را در برابر محل مذاکرات اسکان داده و با پخش زنده تلویزیونی به دنبال آن است تا فشار روانی را علیه ایران بالا ببرد.
نتیجه ساده‌انگاری در برابر حربه‌های تکنیکی دشمن این‌گونه می‌شود که عراقچی امتداد دادن مذاکرات را اقدامی سازنده بداند!
گفتند ما اسناد دقیقی به دست آوردیم مبنی بر اینکه در جریان سقوط موصل، چند هواپیمای غول‌پیکر آمریکایی در فرودگاه موصل به زمین نشسته و ژنرال‌های آمریکایی پیاده می‌شوند و فرماندهان داعش، روی فرش قرمز به استقبال آن‌ها می‌روند.
آن‌ها به مدت ۵ ساعت در سالن vip فرودگاه موصل مذاکره می‌کنند.
آن گروهی که داعش را پشت مرز ما کشاند؛ حالا منافقین را به روی پله‌های هتل محل اقامت شما آورده است، این صحنه را با دقت رصد کنید!