خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 26 فروردین 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

سایت در دست بروزرسانی است ... لطفا فردا به ما سربزنید ...
موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

گام فولاد مبارکه در پشتیبانی ملی از تولید لوازم خانگی

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 19 فروردین 1400 - 21:33
اهمیت تولید و تعیین شعارهایی در این حوزه توسط مقام معظم رهبری، گروه فولاد مبارکه را بر آن داشت تا با تقویت تولید، به جد در تحقق این شعارها بکوشد. از این رو شرکت فولاد تاراز به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه فولاد مبارکه، با ثبت سه رکورد در سال ۹۹ سهم خود را در تحقق این مهم ایفا کرد.
فولاد،توليد،شركت،ركورد،تاراز،مباركه،تن،اقتصاد،كشور،زيرمجموعه ...

خلاصه خبر

از این رو شرکت فولاد تاراز به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه فولاد مبارکه، با ثبت سه رکورد در سال ۹۹ سهم خود را در تحقق این مهم ایفا کرد.
در این راستا شرکت فولاد تاراز یکی از این شرکت های زیرمجموعه با برنامه‌ریزی دقیق و حمایت‌های فولاد مبارکه موفق به ثبت چند رکورد شده است.
رشد ۱۵.۴ درصدی تولید؛ رکورد تاراز در سال ۹۹
به گزارش ایسنا، مدیرعامل فولاد تاراز در این باره، اظهار کرد: شرکت فولاد تاراز توانست با تولید بیش از ۱۷۳ هزار و ۱۰۶ تن ورق گالوانیزه در سال ۱۳۹۹ و رشد ۱۵.۴ درصدی تولید نسبت به سال ۹۸ (۱۵۰ هزار و ۸۶ تن) رکورد ارزشمندی را به ثبت رساند.
شرکت فولاد تاراز تولید ورق گالوانیزه با پوشش‌های خاص را برعهده دارد که قابلیت مقاومت در برابر خوردگی، فرم پذیری بالا، رنگ پذیری مناسب، بازرسی آسان و عملیات جوشکاری را دارد.