خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 14 مرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

استقبال آنلاین از فیلمی که دیدنش «جرم» است!/ ثبت فروش ۲ میلیاردی

مهر | فرهنگی و هنری | پنجشنبه، 19 فروردین 1400 - 07:12
هادی اسماعیلی معاون توزیع سازمان سینمایی حوزه هنری عنوان کرد مطابق پیش‌بینی‌ها فیلم سینمایی «دیدن این فیل جرم است» در اکران آنلاین توانست طی سه هفته به فروش حدوداً ۲ میلیارد تومانی دست یابد.
فيلم،آنلاين،سينمايي،اكران،توزيع،هنري،حوزه،نمايش،هفته

خلاصه خبر

وی افزود: همانطور که پیش بینی می‌کردیم به دلیل اشتیاق مخاطبان برای تماشای این فیلم، استقبال از آن در نمایش آنلاین نیز ادامه یافت و توانست طی سه هفته به فروش حدوداً دو میلیارد تومانی دست یابد.
در این مسیر معتقدیم باید از تمامی بسترهای توزیع برای جذب مخاطب استفاده حداکثری کرد.
وی درباره وضعیت ادامه برنامه توزیع «دیدن این فیلم جرم است» گفت: فیلم با فروش خوبی در اکران آنلاین همراه شد و مخاطبان در پلتفرم‌های فیلمیو، نماوا، فیلمگردی و عماریار از آن استقبال کردند.
اسماعیلی همچنین در پایان درباره برنامه سازمان سینمایی حوزه هنری برای عرضه سایر آثار سینمایی گفت: وضعیت به گونه‌ای است که نمی‌توان به طور دقیق گفت چه خواهد شد، اما ما برنامه توزیع چندین فیلم سینمایی و انیمیشن را در داریم و در تلاش هستیم با نگاه به مخاطب و اقتضائات هر فیلم، زمانبندی مشخصی برای عرضه آثار مختلف داشته باشیم.