خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 16 اردیبهشت 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

منچسترسیتی همچنان منتظر مسی / لئو بارسا را ترک می‌کند؟

فارس | ورزشی | سه شنبه، 17 فروردین 1400 - 15:16
با اینکه رسانه‌های بارسایی از منصرف شدن گواردیولا از خرید مسی صحبت کردند ولی مارکای مادرید امروز در خبری عنوان کرد که باشگاه منچسترسیتی همچنان منتظر پاسخ مسی است.
مسي،بارسلونا،منچسترسيتي،تصميم،اردوي،تابستان،بازيكن،قرارداد،ب ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری فارس، تابستان گذشته اتفاقی بزرگ در اردوی بارسلونا افتاد و پس از شکست تحقیرآمیز 8 بر 2 مقابل بایرن مونیخ، لیونل مسی توسط بورافکس درخواست خروج داد تا بارسلونا را پس از 16 سال ترک کند.منچسترسیتی در همان ابتدا آمادگی خود را برای جذب مسی اعلام کرد و عنوان داشت که برای خرید او 50 تا 70 میلیون یورو نیز کنار گذاشته است اما مدیر وقت باشگاه بارسلونا یعنی بارتومئو، تقاضای بورافکس مسی را رد کرد و عنوان کرد که این بازیکن برای فروش 700 میلیون یورو قیمت دارد.
در زمستان 99 نیز مسی در مصاحبه با برنامه اسپانیایی لاسکتا اعلام کرد که در پایان فصل در خصوص ماندن یا نماندن در بارسلونا تصمیم گیری خواهد کرد (اینجا) و همین مسئله باعث شد تا آرامش در خود شخص لئو و اردوی بارسلونا حکمفرما شود.
سران منچسترسیتی پیشنهاد خود را آماده نگاه داشتند تا اگر مسی تصمیم گرفت که از بارسلونا برود با پیشی از پاریس بتواند این بازیکن را به انگلیس آورد.
البته از تابستان 2020 همه چیز در اردوی بارسلونا تغییر کرده و چندین اتفاق مهم رخ داده است.
البته قرارداد بارسلونا نیز چنین فضایی دارد و این باشگاه نیز می‌خواهد مسی را مادام العمر در بارسلونا نگاه دارد.