خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1875000 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

چرا قیمت‌‌های جدید خودرو اعلام نشد؟

باشگاه خبرنگاران | یادداشت | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:34
علی رغم صحبت‌های مدیرعامل سازمان حمایت در اعلام قیمت‌های جدید خودرو در ۱۳ دی ماه هنوز این موضوع اجرایی نشده و وعده آقای معاون هم مانند وزیر صنعت به مرحله اجرا نرسیده است.
ماه،خودرو،قيمت،بازار،وزير،صنعت،اعلام

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، ماجرای اعلام تغییرات قیمتی انواع خودرو‌های مشمول قیمت گذاری از اوایل آبان ماه امسال آغاز شده به نحوی که هر مسئول از جانب خود خبر اعلام قیمت‌های جدید را طی روز‌های آینده مطرح کرد، اما متأسفانه با وجود تمام این اظهارنظر‌ها آبان ماه تمام شد و خبری از اعلام قیمت‌های جدید در بازار نشد.
رحمانی در جدیدترین اظهار نظر خود (۲ دی ماه) در گفت‌وگوی ویژه خبری گفته است "با قیمت گذاری ستاد تنظیم بازار، قیمت جدید خودرو‌های پرفروش تا هفته آینده اعلام خواهد شد.
بیشتر بخوانید: نوسان قیمت در بازار خودروهای داخلی+جدول
برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1875000 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.