خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 18 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2177588 خبر

انجام ۱۳۵هزار آزمایش بر روی آزاد راه غدیر/ توسعه مناسبات حمل و نقلی ۱۴ استان

باشگاه خبرنگاران | اقتصادی | چهارشنبه، 06 اسفند 1399 - 05:06
مدیرعامل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گفت: آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان تهران حدود ۱۳۵ هزار آزمایش بر روی محور‌های آزاد راه غدیر انجام داده است.
مكانيك،خاك،فني،آزمايشگاه،پروژه،تهران،كيان،غدير،آزمايش،پور،آزاد

خلاصه خبر

کیان پور با بیان اینکه آزمایشگاه‌های فنی و مکانیک خاک استان تهران و البرز برنامه مطالعاتی و استقرار واحد‌های آزمایشگاه محلی خود در پروژه غدیر را از سال ۹۴ آغاز کرده‌اند، گفت: تمام آزمایش‌های کیفی لازم برای بهره برداری مطلوب از این پروژه با دقت و سرعت بالا، با حضور متخصصان و تجهیزات به روز شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به مرحله اجرایی رسیده است.
مدیر عامل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با بیان اینکه پروژه آزاد راه غدیر با هدف کاهش چشمگیر بار ترافیکی، تسهیل و تسریع در تردد، پدافند غیرعامل و کاهش آلودگی هوا، در مجاورت استان‎های قزوین، البرز، تهران و سمنان ساخته شده است، افزود: با اتمام این پروژه، کمربندی جنوبی تهران تکمیل و تردد خودرو‌هایی که از استان‌های شمال غربی و غرب کشور با عبور از تهران به سمت جنوب شرق و شمال شرق می‌روند تسهیل می‌شود.