خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 15 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2169575 خبر

آغاز خوداظهاری داوطلبان کرونایی کنکور دکتری ۱۴۰۰ از امروز

باشگاه خبرنگاران | سلامت و پزشکی | چهارشنبه، 06 اسفند 1399 - 04:02
سخنگوی سازمان سنجش گفت: متقاضیان آزمون کنکور دکتری که ابتلای آن‌ها به کرونا تایید شده است از امروز می‌توانند برای خوداظهاری به سایت این سازمان مراجعه کنند.
آزمون،متقاضيان،سازمان،سنجش،شركت،كرونا،فرم،اسفند،تكميل،كارت،ب ...

خلاصه خبر

تکمیل فرم خوداظهاری ویژه همه متقاضیان آزمون
مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش گفت: آزمون دکتری (Ph.D) سال ۱۴۰۰ صبح روز جمعه، ۱۵ اسفند در سراسر کشور در ۱۱۰ حوزه امتحانی برگزار می شود.
مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش ادامه داد: کارت شرکت در آزمون متقاضیان از روز سه‌شنبه، ۱۲ اسفند برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.
او ادامه داد: متقاضیان آزمون، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (شامل نام‌خانوادگی و نام، کد ملی و تاریخ تولد) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده، شماره سریال و کد پیگیری و ...) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.
سخنگوی سازمان سنجش بیان کرد: برای شرکت در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی است.