خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 07 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2152375 خبر

تلف‌شدن ماهی‌ها در عسلویه و اظهارات متفاوت/آلودگی یا دورریز صیادی

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 06 اسفند 1399 - 02:13
بوشهر - در حالی که شیلات، آلودگی نفتی را دلیل تلف شدن ماهی‌های ساحل عسلویه عنوان کرده‌اند، نماینده جنوب استان و محیط زیست، تلف‌شدن ماهی‌ها را ناشی از آلودگی و آلایندگی نمی‌دانند.
زيست،محيط،عسلويه،ماهيان،اعلام،تلف،بوشهر،ساحل،اداره،منطقه،شيل ...

خلاصه خبر

سرپرست معاونت صید و بنادر ماهیگیری اداره کل شیلات استان بوشهر دلیل تلف شدن ماهی‌ها در عسلویه را مسمومیت ناشی از نشت مواد نفتی و آلاینده‌های شیمیایی عنوان کرد.
مدیر کل حفاظت محیط زیست بوشهر اعلام کرد: با توجه به فاسد شدن ماهیان رسیده به ساحل در تلاش برای ارسال نمونه‌ها به آزمایشگاه برای اعلام علت تلفات ماهیان هستیم.
نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی نیز در خصوص تلف شدن ماهی‌هایی که امروز حاشیه سواحل دریای عسلویه دیده شد با قید فوریت پیگیر و از محیط زیست خواستار توضیحات در این خصوص شد که پس اعلام گزارش از محیط زیست گزارشی را منتشر کرد.
اظهار نظرهای مسئولان اداره‌کل شیلات بوشهر، اداره‌کل محیط زیست و نماینده مردم در مجلس با تفاوت‌هایی روبرو است که انتظار می‌رود نتیجه دقیق و علمی به مردم اعلام شود.