خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 09 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2154156 خبر

عملیات ویژه فرزندان «الطارمیه» در دروازه‌های شمالی پایتخت عراق/ جزئیات هلاکت ۵ فرمانده گروهک تروریستی داعش+ نقشه میدانی و عکس

مشرق | بین‌الملل، بین‌الملل | چهارشنبه، 06 اسفند 1399 - 01:06
نیروهای هنگ الطارمیه در یک عملیات دقیق و غافلگیرانه در شمال پایتخت موفق شدند ضربه مهلکی را به پیکره گروهک تروریستی داعش وارد آورند که در ماه ها و سال های گذشته کم سابقه بود.
عمليات،منطقه،هنگ،نيروهاي،رزمندگان،تروريستي،استان،حضور،العبيد ...

خلاصه خبر

به گزارش مشرق، صبح روز شنبه (دوم اسفندماه) گروهی از نیروهای عراقی عملیاتی را در منطقه مهم و راهبردی «الطارمیه» در جنوب استان صلاح الدین (نزدیکی مرزهای مشترک با شمال استان بغداد) علیه عناصر مخفی داعش انجام دادند.
در جریان عملیات نیروهای بسیج مردمی در این محور یکی از تروریست های سرشناس به نام «شکر ساهی المشهدانی» ملقب به «ابوهانی» که فرمانده و مفتی داعش در بخش «الطارمیه» در شمال بغداد و فلوجه بود به هلاکت رسید.
به گزارش مشرق، برخی گروه های تندرو سیاسی و شبه نظامی داخل عراق با حمایت محور غربی - عبری - عربی از فعالیت های گروهک تروریستی داعش در منطقه الطارمیه در جنوب استان صلاح الدین پشتیبانی می کنند و قدرت گیری تروریست ها در این منطقه به معنای در معرض خطر قرار گرفتن امنیت بخش مهمی از مناطق مرکزی عراق است.