خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 10 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2156807 خبر

پلدختر همجوار بحران/ ۲روستای مشکوک به کرونای انگلیسی قرنطینه شدند

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 06 اسفند 1399 - 00:31
پلدختر- مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری لرستان با اشاره به اینکه پلدختر همجوار با بحران کرونای انگلیسی در خوزستان است، گفت: ۲ روستای مشکوک به شیوع کرونای انگلیسی در لرستان قرنطینه شدند.
ويروس،شهرستان،پلدختر،لرستان،خوزستان،ورود،عامل،انگليسي،استان، ...

خلاصه خبر

وی افزود: بنابر این ممکن است بر اثر رفت و آمدهایی که صورت می‌گیرد شهرستان پلدختر و به تبع استان لرستان گرفتار شیوع این ویروس شود.
سیف گفت: روز گذشته ۲ روستای استان لرستان از شهرستان‌های دورود و نورآباد به دلیل مشکوک بودن ابتلای یکسری افراد از این ۲ روستا به کرونای انگلیسی به طور کامل قرنطینه شدند.
مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری لرستان یادآور شد: خطر جدی بیخ گوش شهرستان پلدختر در همجواری با استان خوزستان است و هر لحظه باید منتظر ورود کرونای انگلیسی به این شهرستان بود که اگر خدای ناکرده انتشار پیدا کند در کمتر از ۴۸ ساعت بیمارستان آن از مبتلایان به این ویروس پر می‌شود، همچنان که ظرفیت بسیاری از بیمارستان‌های خوزستان تکمیل است.
مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری لرستان افزود: دستگاه‌های شهرستان پلدختر تجهیزات مورد نیاز استقرار نیروها برای خودداری از ورود خودروهای غیر بومی به این شهرستان را صورت جلسه کنند تا با ابلاغ به مرکز استان تهیه و به محل منتقل شوند.