خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 07 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2152311 خبر

چگونه می توان کارت microSD جعلی را تشخیص داد؟

باشگاه خبرنگاران | یادداشت | چهارشنبه، 06 اسفند 1399 - 00:06
در این گزارش با نحوه تشخیص کارت SD جعلی از اصلی آشنا شوید.
كارت،ظرفيت،جعلي،ابزار،ذخيره،تلفن،خريد،واقعي،فضاي،فروش،اطلاعا ...

خلاصه خبر

کلاهبرداران کنترلر کارت microSD را تغییر می‌دهند تا ظرفیت کارت را جعل کنند، بنابراین هنگامی که کارت را در تلفن خود وارد می‌کنید، به عنوان یک کارت microSD ۵۱۲ گیگابایتی ظاهر می‌شود، اما پس از شروع ذخیره سازی مطالب، متوجه می‌شوید که فضای کافی برای کارت داده‌ها، یا داده‌ها رونویسی می‌شوند و گاهی اوقات ممکن است کارت به طور ناگهانی آسیب ببیند.
ابزار FakeFlashTest به شما امکان می‌دهد دو تست را انجام دهید تا سریع جعلی بودن کارت microSD را بررسی کنید، اولین آزمایش Quick Size Test نام دارد که در آن ابزار پرونده‌های ۵۱۲ بایت را در بخش‌های تصادفی کارت از دستگاه شما منتقل می‌کند و سپس آن‌ها را می‌خواند و اگر روند نوشتن و خواندن ناموفق باشد، آن‌ها در گزارش نمایش داده می‌شوند.
ابزار ChipGenius با ابزار قبلی متفاوت است، به این دلیل که به جای انتقال داده از دستگاه به کارت و خواندن دوباره آن، اطلاعات را مستقیماً از حافظه فلش داخل کارت می‌خواند، بنابراین ChipGenius سریعترین گزینه است.