خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 13 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2167504 خبر

اثر عضو هیئت علمی دانشگاه یزد شایسته تقدیر سال ایران شناخته شد

مهر | استان‌ها | سه شنبه، 05 اسفند 1399 - 23:25
یزدـ کتاب جریان‌شناسی عرفان ابن‌عربی در ادب فارسی، تألیف استادیار دانشکده زبان و ادبیات دانشگاه یزد در سی‌وهشتمین دوره جایزه کتاب سال ایران در گروه دین بخش عرفان، کتاب شایسته تقدیر معرفی شد.
كتاب،فارسي،عرفان،يزد،ابن،عربي،دانشگاه،هشتمين،مكتب

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دانشگاه یزد، در مراسم پایانی و معرفی آثار برگزیده و شایسته تقدیر سی و هشتمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران و بیست و هشتمین دوره جایزه جهانی کتاب سال که با رئیس‌جمهور در مجموعه سعدآباد برگزار شد، از بین ۳۲ کتاب نامزد در گروه دین، کتاب جریان‌شناسی عرفان ابن‌عربی در ادب فارسی تألیف دکتر مهدی حیدری استادیار و رئیس بخش زبان و ادبیات فارسی دانشگاه یزد در بخش عرفان به عنوان کتاب شایسته تقدیر معرفی شد.
عضویت در بنیاد ملی نخبگان، کسب رتبه‌های برتر در آزمون‌های سراسری، کسب مدال طلای المپیاد دانشجویی، تالیف کتاب‌های تصوف و سیاست و گلشن اسرار، ۱۴ مقاله علمی و پژوهشی و ۱۶ مقاله همایش از دیگر دستاوردهای این عضو هیات علمی دانشگاه یزد است.