خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 09 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2154133 خبر

دستور وزیر بهداشت برای رسیدگی به پرونده سنگ اندازی در تولید ایمپلنت ایرانی

باشگاه خبرنگاران | سلامت و پزشکی | سه شنبه، 05 اسفند 1399 - 23:13
رئیسی مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت گفت: وزیر بهداشت امروز دستور اکید رسیدگی به موضوع را صادر کرد و رئیس سازمان غذا و دارو مامور شد تا سفری به اصفهان داشته باشد و گزارش کاملی از بررسی کارگاه و کارخانه ایمپلنت در اصفهان به وزیر بهداشت ارائه کند.
بهداشت،گزارش،توليد،وزير،اصفهان،درمان،پزشكي،وزارت،ايمپلنت،غذا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، کیانوش جهان پور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در واکنش به گزارش صدا و سیما از سنگ اندازی‌ها در تولید ایمپلنت ایرانی در استان اصفهان اظهار کرد: در باتوجه به مواردی که در گزارش منتشر شد ما دستور عاجل وزیر بهداشت را در راستای سیاست‌های قبلی داشتیم که به طور مجدانه درباره هر گونه تخلف دنبال می‌شد.
رئیسی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی بیان کرد: رئیس سازمان غذا و دارو در مسیر اصفهان قرار دارند یا تاکنون به مقصد رسیده اند و فردا موضوع دقیق بررسی خواهد شد و گزارش جامع تقدیم وزیر بهداشت خواهد شد.