خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 12 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2164453 خبر

توضیحات سازمان هواپیمایی درباره ادعای حریرچی مبنی بر رعایت نشدن ظرفیت پذیرش مسافر هوایی

باشگاه خبرنگاران | اقتصادی | سه شنبه، 05 اسفند 1399 - 22:41
سازمان هواپیمایی در خصوص اظهارات معاون وزیر بهداشت مبنی بر سوار نکردن وی در یکی از پروازها به دلیل پربودن ۷۵ درصد از صندلی‌های هواپیما توضیحاتی داد.
هواپيمايي،كشوري،سازمان،ظرفيت،كشور،جهت،درصد،پرواز،شركت،كرونا، ...

خلاصه خبر

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری در پاسخ به اظهارات ایرج حریرچی، معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور مبنی بر سوار نکردن وی در یکی از پرواز‌ها توسط شرکت هواپیمایی مربوطه آن هم به دلیل پربودن ۷۵ درصد از صندلی‌های آن پرواز، مطالبی را جهت تنویر افکار عمومی اعلام می‌دارد:
اما چنانچه براساس مطالب ایشان تعداد ظرفیت پرواز بیش از ۷۵ درصد بوده است قطعا طبق روال گذشته با متخلفین برخورد خواهد شد و نتیجه را به اطلاع عموم خواهیم رساند.
همچنین لازم به ذکر است، به صورت مستمر بازرسی‌های لازم توسط دفاتر تخصصی سازمان هواپیمایی کشوری از پرواز‌ها به عمل آمده و در صورت مشاهده تخلف با متخلفان برخورد و مجازات‌های لازم صورت گرفته است که مصداق این امر لغو مجوز پرواز برخی مسیر‌های شرکت‌های هواپیمایی در ماه‌های گذشته بوده که گزارش آن به اطلاع عموم رسانده شد.
زنجیره صنعت حمل و نقل هوایی کشور با محوریت و مدیریت سازمان هواپیمایی کشوری با اجرای صحیح دستورالعمل‌های بهداشتی در جهت حفظ سلامت شهروندان فعالیت می کند.