خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 09 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2154156 خبر

لزوم مبارزه با تعاریف انحرافی از موضوع انتظار

ایسنا | استان‌ها | سه شنبه، 05 اسفند 1399 - 21:58
مدیر حوزه علمیه لرستان با اشاره به اینکه مهدویت در خصوص آینده بشریت صحبت و ویژگی‌های حکومت شایستگان و صالحان را بیان می‌کند بر لزوم ‌مبارزه با تعاریف انحرافی از موضوع انتظار تأکید کرد.
اسلام،منجي،دين،مهدويت،حكومت،اشاره،انحرافي،بشريت،عبداللهي،تعاريف

خلاصه خبر

حجت‌الاسلام احد عبداللهی در کارگاه دانش‌افزایی شورای اقامه نماز دستگاه‌های تابعه وزارت نفت در لرستان که چهارم اسفندماه برگزار شد، اظهار کرد: مسئله منجی مخصوص به اسلام نیست بلکه تمام ادیان از زرتشتی تا اسلام برای آخرالزمان مباحثی تعریف کرده‌اند.
عبداللهی با اشاره به اینکه در روز غدیر آیه اکمال دین بر نبی مکرم اسلام نازل شده است و این سؤال مطرح است که اگر دین کامل شده است پس بشارت آمدن منجی چگونه بیان شده است، اضافه کرد: آیه اکمال دین در روز غدیر بیان کننده این مطلب است که پیامبر به رسالتش به نحو احسن عمل کرده است از طرفی موعود چیز جدیدی به اسلام اضافه نمی‌کند بلکه همان دین اسلام را به جامعه معرفی می‌کند.
مدیر حوزه علمیه لرستان وظیفه منجی عالم بشریت را رساندن ندای اسلام و شهادت به وحدانیت پروردگار در کل دنیا دانست و خاطرنشان کرد: مهدویت در خصوص آینده بشریت صحبت و ویژگی‌های حکومت شایستگان و صالحان را بیان می‌کند.