خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 07 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2152375 خبر

سستی و انفعال در مدیریت جهادی جایگاهی ندارد

ایسنا | استان‌ها | سه شنبه، 05 اسفند 1399 - 21:41
نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان اینکه مدیریت جهادی به کار گرفتن تمام ظرفیت‌ها برای خدمت به مردم است، گفت: سستی و انفعال در مدیریت جهادی جایگاهی ندارد.
نماز،لرستان،اشاره،جهادي،مديريت،فرهنگ،شاهرخي،نماينده،پرستش،اق ...

خلاصه خبر

حجت‌الاسلام سیداحمدرضا شاهرخی در کارگاه دانش‌افزایی شورای اقامه نماز شرکت‌های تابعه وزارت نفت در لرستان که چهارم اسفندماه به میزبانی شرکت گاز لرستان برگزار شد، با ابراز رضایت از شیوه برگزاری این کارگاه آموزشی، اظهار کرد: این جلسه با نظم و برنامه‌ریزی در جهت اشاعه فرهنگ نماز قابل تقدیر است.
شاهرخی نماز را عالی‌ترین شکل شیوه تعظیم و پرستش دانست و اضافه کرد: نماز در تمام ادیان الهی وجود دارد اما شکل و شیوه آن متفاوت است ولی هدف نهایی آن پرستش خداوند متعال است.
وی با اشاره به اینکه نماز در ادارات باید از کیفیت و کمیت لازم برخوردار باشد، ادامه داد: به شکل ظاهری نماز نگاه نکنیم بلکه باید تناسب کمی و کیفی نماز مدنظر قرار گیرد.
شاهرخی با یادآوری اینکه که نماز موجب تحت توجه قرار گرفتن بنده از سوی خداوند می‌شود، افزود: وقتی ساختارها برای اقامه نماز به خوبی تعبیه شده است نوع بهره‌برداری از ساختارها باید مطلوب باشد.