خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 11 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2160388 خبر

بودجه 1400 واقع بینانه تدوین شده است

ایسنا | استان‌ها | سه شنبه، 05 اسفند 1399 - 21:41
شهردار اردبیل گفت: بودجه یک هزار میلیارد تومانی شهرداری اردبیل برای سال آینده واقع بینانه پیش بینی شده که تلاش خواهیم کرد تا تحقق 100 درصدی بودجه سال آینده رقم بخورد.
بودجه،اردبيل،99،شهرداري،آينده،اللهيان،لطف،شهردار،حمل،نقل،حوز ...

خلاصه خبر

ایسنا/اردبیل شهردار اردبیل گفت: بودجه یک هزار میلیارد تومانی شهرداری اردبیل برای سال آینده واقع بینانه پیش بینی شده که تلاش خواهیم کرد تا تحقق 100 درصدی بودجه سال آینده رقم بخورد.
حمید لطف اللهیان در نشست خبری با اصحاب رسانه در اردبیل اظهار کرد: بودجه 99 در حالی سال گذشته تقدیم شورا شد که خبری از کرونا نبود و ما در بودجه 99 در این زمینه هیچ برنامه ریزی و پیش بینی انجام نداده بودیم.
لطف اللهیان به متمم بودجه 99 با رقم 620 میلیارد تومان اشاره کرد و گفت: متمم بودجه 99 بیشتر از بودجه تقدیمی به شوراست که در حال حاضر متمم در پارلمان محلی در حال رسیدگی و بررسی نهایی است.
وی بیان کرد: از سال 90 تا پایان 99 بررسی های دقیق آماری نشان می دهد که شهرداری اردبیل هم در بخش درآمد و هم هزینه یک روند روبه جلویی را داشته و بر همین اساس بودجه سال آینده نیز با یک جهش مناسب به هزار میلیارد تومان رسیده است.