خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 09 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2154156 خبر

رویداد سی‌دان کرج دو ساله شد

ایسنا | استان‌ها | سه شنبه، 05 اسفند 1399 - 21:41
سی‌دان (سینما دانایی) رویدای با محور تماشا، تحلیل و بررسی فیلم‌های سینمایی از منظر کسب و کار، سه‌شنبه‌های ابتدای هرماه در خانه استارتاپ کرج برگزار می‌شود علاقه‌مندان به حوزه کارآفرینی را گردهم جمع می‌کند تا منبع الهام و انگیزه‌ای برای موفقیت در کسب و کار آنها باشد. در این برنامه، نکات کارآفرینی براساس داستان فیلم مورد نقد و تحلیل قرار می‌گیرد و در پایان افراد حاضر در رویداد، تجربه‌های شخصی خود را  با موضوع کارآفرینی و محتوی فیلم به اشتراک می‌گذارند.
رويداد،فيلم،دانايي،يادگيري،اجتماعي،تحليل،تسهيلگر،سرگرمي،سواد ...

خلاصه خبر

در این برنامه، نکات کارآفرینی براساس داستان فیلم مورد نقد و تحلیل قرار می‌گیرد و در پایان افراد حاضر در رویداد، تجربه‌های شخصی خود را با موضوع کارآفرینی و محتوی فیلم به اشتراک می‌گذارند.
وی افزود: در دنیای امروز دیگر لازم نیست ساعت‌ها را به انجام فعالیت‌هایی خشک و صرفا آموزنده بگذرانیم تا چیزهای جدید یاد بگیریم بلکه منابع یادگیری جدید، سرگرمی و یادگیری و دانایی جوری با هم تلفیق می‌شوند که دیگر فرق گذاشتن بین‌شان غیرممکن است‌.
کریمی گفت: در "سی‌دان"، در نظر داریم تا با مشاهده فیلم‌های جذابی که داستانی کارآفرینانه دارند و با کمک یک تسهیلگر، فضایی را ایجاد کنیم تا در آن ضمن لذت بردن و سرگرم شدن، با ایده‌های جدید آشنا شویم.
و این ما هستیم که روی صندلی امن تماشاگر نشسته‌ایم و زندگی‌هایشان را نگاه می‌کنیم.
با این حال، گرچه جایمان در فاصله‌ای دور از تمام این ماجراها امن است اما ناگهان متوجه می‌شویم که چقدر زود وارد دنیای داستان شده‌ایم و با شخصیت‌ها همذات پنداری می‌کنیم.
کریمی افزود: در جلسات سی‌دان، حضور یک تسهیلگر کمک می‌کند تا ضمن هم‌افزایی و دانایی که از طریق دیدگاه‌های متفاوت حاصل می‌شود،روی مفاهیم مشخص و آموزنده فیلم تمرکز کنیم.
جلسه شانزدهم نیز که مصادف با تولد سی‌دان است.
گفتنی است شانزدهمین جلسه از رویداد سی‌دان هم‌زمان با دومین سالگرد برپایی‌اش، همراه با تحلیل و نقد مستند معضل اجتماعی توسط حامد توکل در خانه استارتاپ کرج برگزار شد.