خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 15 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2170393 خبر

ماجرای اعطای منابع گران شدن اینترنت به صداوسیما

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | سه شنبه، 05 اسفند 1399 - 20:41
عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ درباره اخبار مربوط به افزایش تعرفه‌های اینترنت و اعطای منابع حاصل از آن به صداوسیما روشنگری کرد.
محتوا،بودجه،توليد،مصوبه،اينترنت،كميسيون،مطرح،مجلس،درصد،صوت،ط ...

خلاصه خبر

مصطفی طاهری عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به بررسی تعرفه‌های اینترنت در صحن علنی مجلس و حاشیه‌های آن اظهار کرد: فضاسازی در مورد گران شدن تعرفه اینترنت و اعطای آن به صداوسیما داده درست نیست و در صحن علنی تأکید شد در سال ۱۴۰۰ به هیچ وجه هزینه اینترنت نباید یک ریال هم افزایش یابد.
وی افزود: بر مبنای لایحه بودجه و مصوبه مجلس، حق الامتیاز و حق السهم دولت از کارور (اپراتورهای) ارائه دهنده خدمات مخابراتی به میزان ده درصد (۱۰%) افزایش یافته و به حساب درآمد عمومی ردیف ۱۳۰۴۰۴ نزد خزانه داری کل واریز می‌شود.
عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ با ابراز تأسف از اینکه منابعی برای تولید محتوا نیست، گفت: در ادامه مصوبه همچنین آورده شده که این منبع صرف تولید محتوا و فعالیت‌های فرهنگی و نظارت بر فضای مجازی شود.