خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 10 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2156680 خبر

لزوم ساماندهی تنوع قرارداد و استخدام‌ها در دستگاه‌های دولتی

فارس | سیاسی | سه شنبه، 05 اسفند 1399 - 20:36
عضو هیات رئیسه مجلس از تنوع قرارداد و استخدام‌ها در دستگاه‌های دولتی و مجموعه‌های مربوطه انتقاد کرد و گفت: دولت باید سریع‌تر این موضوع را ساماندهی کند.
مجلس،بازنشستگان،فضاي،تامين،حمايت،اجتماعي،جامعه،دولت،زحمت،دري ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، روح اله متفکرآزاد عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت سوم امروز (سه شنبه، 5 اسفند) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت: از فرمایشات حکیمانه مقام معظم رهبری که مانند همیشه آرام بخش فضای جامعه بودند و هستند و همچنین از اینکه از دانشمندان و فرهیختگان و توسعه علم و فناوری و خروج از فضای تحریمی همیشه حمایت و از اقدام مجلس در اوج دعوت به وحدت حمایت کردند، تشکر می کنیم.
وی از تنوع قرارداد و استخدام ها در دستگاه های دولتی و مجموعه های مربوطه انتقاد کرد و افزود: متاسفانه 5 نفر با 5 نوع قرارداد و دریافتی متعدد با یک کار ثابت در یک دستگاه و سازمان مشغول کار هستند در حالی که یکی 2 میلیون و دیگری 8 میلیون تومان حقوق می گیرد البته تصور می شود با این اقدام دولت کوچک شده در حالی که بزرگ و فربه است و وظایفش را به شرکت ها منتقل کرده و پول بیشتری هم می دهد، اگر بخواهیم دولت کوچک شود باید بهره مندی کار اتفاق بیفتد و این که نیروها را شرکتی کنیم و بگوییم دولت کوچک شده فریب است و باید به فکر رفع تبعیض ها باشیم.