خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 15 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2170382 خبر

معاون استاندار تهران: از عملکرد شوراها و شهرداران استان تمام قد حمایت می‌کنم

فارس | استان‌ها | سه شنبه، 05 اسفند 1399 - 20:36
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با اشاره به اقدامات و عملکرد مجموعه مدیریت شهری در استان تهران، گفت: اعضای شوراها و شهرداری‌ها شبانه‌روز در حال خدمت‌رسانی به مردم و رفع مشکلات آن‌ها هستند، ممکن است دچار لغزش شوند اما تا روزی که هستم از عملکرد شهرداران و شوراها در استان تهران تمام‌قد حمایت می‌کنم.
تهران،اسلامشهر،استان،عمراني،شوراها،مديريت،استانداري،هماهنگي، ...

خلاصه خبر

وی همدلی، همراهی و وحدت شورای شهر و مجموعه مدیریت شهری اسلامشهر را رمز موفقیت و توسعه شهرستان اسلامشهر برشمرد و ابراز کرد: شورای شهر باید به همه مسائل شهر در زمینه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، عمرانی و غیره بپردازد و از ورود به مسائل و جریان‌های سیاسی خودداری کند، این ترکیب مدیریتی شهرداری اسلامشهر یکی از بهترین ترکیب‌ها در استان تهران است.
چراغعلی با اشاره به اقدامات و عملکرد مجموعه مدیریت شهری در استان تهران، اعلام کرد: عملکرد حوزه مدیریت شوراها و شهرداران در استان تهران در مظلومیت است، اعضای شوراها و شهرداری‌ها شبانه‌روز در حال خدمت‌رسانی به مردم و رفع مشکلات آن‌ها هستند، ممکن است دچار لغزش شوند اما تا روزی که هستم از عملکرد شهرداران و شوراها در استان تهران تمام‌قد حمایت می‌کنم.
به گزارش فارس، معاون هماهنگی امور استانداری تهران پیش از شرکت در جلسه رسمی شورای شهر اسلامشهر، با حضور در محل پروژه مترو اسلامشهر ضمن بازدید از تونل در حال حفاری مترو از نزدیک در جریان روند اجرایی پروژه ملی در سطح استان تهران قرار گرفت.