خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 07 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2152366 خبر

توضیحات شرکت ملی نفت درباره بی‌توجهی به ساخت داخل تجهیزات نفتی

فارس | برگزیده، اقتصادی | سه شنبه، 05 اسفند 1399 - 20:14
روابط عمومی شرکت ملی نفت در واکنش به گزارش خبرگزاری فارس با عنوان «بومی سازی شیرهای کنترلی در صنعت نفت قبل از تحریم به تولیدکننده ایرانی محل نمی‌گذاشتند» توضیحاتی را ارائه کرده است.
نفت،شركت،شيرهاي،كنترلي،ساخت،صنعت،داخلي،گزارش،سازنده،توليد،طر ...

خلاصه خبر

نصب و راه‌اندازی سامانه آزمایشات CV که جزء الزامات شرکت‌های سازنده می‌باشد، با تلاش‌های شرکت رستاگروپ و حمایت‌های کارشناسان صنعت نفت در سال 1398 انجام پذیرفت.
لذا ارجاع قرارداد در ابتدای فعالیت این شرکت با عمق ساخت داخل 30% که در متن گزارش به آن اشاره شده است؛ حاکی از حمایت‌های هوشمندانه وزارت نفت جهت توانمندسازی شرکت رستاگروپ و تعمیق عمق ساخت می‌باشد.
در بخش تولید تجهیزات شیرهای کنترلی نیز علاوه بر تکنولوژی مورد نیاز جهت ساخت بدنه شیر و قطعات داخلی شیرهای کنترلی، توانایی طراحی و ساخت عملکرد (ACTUATOR) و موقعیت دهنده ( POSITIONER) جزء توانمندی شرکت‌های مدعی ساخت شیرهای کنترلی می‌باشد که در این زمینه نیز با حمایت‌های انجام پذیرفته، عملگر موردنیاز شیرهای کنترلی در سال 1399 توسط شرکت مذکور نیز ساخته شده است.