خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 15 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2170471 خبر

گردآوری ۴۵۰۰ اثر از دانشمندان و عالمان جهان اسلام توسط آستان قدس رضوی

ایسنا | فرهنگی و هنری، استان‌ها | سه شنبه، 05 اسفند 1399 - 20:12
مدیر عامل بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی از ‌گردآوری ۴۵۰۰ اثر از دانشمندان و عالمان جهان اسلام توسط آستان قدس رضوی خبر داد.
آثار،آستان،اسلامي،رضوي،قدس،مرتضي،برجسته،دانشمندان،سيد،مهمي،ا ...

خلاصه خبر

ایسنا/قم مدیر عامل بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی از ‌گردآوری ۴۵۰۰ اثر از دانشمندان و عالمان جهان اسلام توسط آستان قدس رضوی خبر داد.
حجت الاسلام مرویان حسینی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دستاوردهای مهم این آستان مقدس در گردآوری تألیفات و آثار مهم این عالم برجسته جهان اسلام و تشیع گفت: آستان قدس رضوی در زمینه گردآوری و معرفی آثار مهم عالمان و دانشمندان قدم‌های مهم و ارزشمندی برداشته و در این زمینه طی ۳۵ سال گذشته، بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ اثر را از عالمان برجسته تولید و در اختیار محققان و پژوهشگران قرار داده است.
این مقام مسئول تصریح کرد: پژوهش و تحقیق درباره آثار هرکدام از دانشمندان بزرگ اسلام که نقش مهمی در معرفی اندیشه‌های اسلامی و مکتب اهل‌بیت(ع) دارند، کاری دشوار و طولانی و هزینه‌بر است اما خوشبختانه آستان قدس رضوی و بنیاد پژوهشهای اسلامی این آستان مقدس در این زمینه گام‌های مهمی را برداشته است.