خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 09 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2154133 خبر

تاکید بر رعایت بهداشت جای تعطیلی واحدهای تولیدی

ایسنا | استان‌ها | سه شنبه، 05 اسفند 1399 - 20:12
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس تاکید کرد که در صورت مواجهه با موج جدید بیماری کرونا، باید به جای تعطیلی اصناف، راهکاری نظیر اعمال نظارت و حسایت بیشتر در رعایت بهداشت و پروتکلها، مد نظر قرار گیرد.
كرونا،فارس،شيوع،تسهيلات،استان،تعاون،بيماري،اجتماعي،مختاري،مش ...

خلاصه خبر

ایسنا/فارس مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس تاکید کرد که در صورت مواجهه با موج جدید بیماری کرونا، باید به جای تعطیلی اصناف، راهکاری نظیر اعمال نظارت و حسایت بیشتر در رعایت بهداشت و پروتکلها، مد نظر قرار گیرد.
او ادامه داد: در بخش سلامت تلاش‌های جدی توسط بازرسان کار و کارشناسان بهداشت حرفه‌ای در ایام شیوع کرونا انجام و نقاط تجمع کارگاهی مدیریت شده که امروز بیمارستان‌های این استان نیز خلوت‌تر است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس، وضعیت استان در پرداخت و اطلاع رسانی تسهیلات کرونا را خوب توصیف کرد و افزود: این انتظار وجود دارد که تسهیلات باقیمانده درخواستی تا پایان سال از سوی بانک‌های عامل استان به متقاضیان و صاحبان کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا پرداخت شود.