خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 09 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2154133 خبر

برنامه‌ای برای نوروز در شیراز نداریم

ایسنا | استان‌ها | سه شنبه، 05 اسفند 1399 - 20:12
جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا با اشاره به تعطیلی برنامه‌های نوروز و هفت سین، تاکید کرد: برنامه‌های نوروزی در سطح شهرهای استان تعطیل است و هیچ برنامه‌ای در شهر شیراز نیز نداریم.
فارس،كرونا،نوروز،مديريت،استاني،ستاد،سفر،اشاره،قاسمپور،اصناف، ...

خلاصه خبر

ایسنا/فارس جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا با اشاره به تعطیلی برنامه‌های نوروز و هفت سین، تاکید کرد: برنامه‌های نوروزی در سطح شهرهای استان تعطیل است و هیچ برنامه‌ای در شهر شیراز نیز نداریم.
معاون استاندار فارس با بیان اینکه اگر رعایت نکنیم آسیب‌های بیشتری متوجه مردم به ویژه کسبه و اصناف در ایام نوروز می‌شود، عنوان کرد: عادی انگاری و شلوغی شهرها و خیابان‌ها در استانه نوروز مشکل اصلی است و از تجمع و مراسم ختم و عروسی که عامل اصلی انتشار ویروس است باید ممانعت شود.
قاسمپور با اشاره به اینکه هرنوع تجمعی عامل انتشار و انتقال ویروس است، بیان کرد: در ستاد استانی، نظارت بر رعایت پروتکل‌ها ضروری است و نمی‌خواهیم نوروز سختی را مردم داشته باشند.
معاون استاندار فارس با اشاره به تعطیلی بوستان‌ها، کمپ‌ها و مهمانسراهای دولتی، مدارس و عدم اجازه نصب چادر در تعطیلات نوروز گفت: صرفا مسافران می ‌توانند در اقامتگاه‌ها و هتل‌های مجوز دار اسکان داشته باشند و در سامانه حمل ونقل عمومی سفر، افراد کرونا مثبت‌ نمی‌توانند سفر کنند.