خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 11 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2160388 خبر

تلاش برای ترغیب مردم به مشارکت در طرح‌های توسعه‌ای

ایسنا | استان‌ها | سه شنبه، 05 اسفند 1399 - 19:53
استاندار خراسان جنوبی گفت: همه تلاش‌های ما برای ترغیب مردم به مشارکت در طرح‌های توسعه‌ای است و در راستای بهره‌وری هرچه بیشتر از قابلیت‌های بی‌نظیر استان، برای استفاده از توان و ظرفیت همه حوزه‌ها برنامه‌ریزی کرده‌ایم.
استان،جنوبي،خراسان،موجود،مشاركت،ملانوري،معدني،استاندار،درصد، ...

خلاصه خبر

ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: همه تلاش‌های ما برای ترغیب مردم به مشارکت در طرح‌های توسعه‌ای است و در راستای بهره‌وری هرچه بیشتر از قابلیت‌های بی‌نظیر استان، برای استفاده از توان و ظرفیت همه حوزه‌ها برنامه‌ریزی کرده‌ایم.
استاندار خراسان جنوبی به ظرفیت‌های منحصر بفرد استان در زمینه محصولات کشاورزی، ذخایر معدنی، گردشگری و سایر حوزه‌ها اشاره کرد و گفت: اینکه ۷۵ درصد زغالسنگ کشور در خراسان جنوبی قرار دارد، این استان پایتخت بنتونیت کشور نام گرفته و چهار اثر جهانی دارد، نشان دهنده توانمندی این خطه زرخیز است.
استاندار خراسان جنوبی گفت: سرمایه‌گذارانی که بتوانند با توانمندی خود، اعتماد مردم را جلب کرده و این باور را در آنها تقویت کنند که خودشان به عنوان سرمایه‌گذار وارد میدان شوند، در زمینه بهره‌برداری از منابع موجود، بهترین کمک را به استان می‌کنند.