خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 11 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2160596 خبر

فعالیت ۳۰۷ کانون فرهنگی و هنری در مساجد استان ایلام

ایسنا | استان‌ها | سه شنبه، 05 اسفند 1399 - 19:53
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام گفت: در حال حاضر ۳۰۷کانون فرهنگی و هنری در سطح مساجد استان راه اندازی شده است که زمینه ساز جذب جوانان و نوجوانان به مساجد هستند.
مساجد،استان،فرهنگي،كانون،هنري،سطح،طرح،ايلام،هماهنگي،ستاد،اجر ...

خلاصه خبر

ایسنا/ایلام مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام گفت: در حال حاضر ۳۰۷کانون فرهنگی و هنری در سطح مساجد استان راه اندازی شده است که زمینه ساز جذب جوانان و نوجوانان به مساجد هستند.
حجت الاسلام و المسلمین "علی چراغی پور" در نشست شورای هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان با بیان اینکه حدود ۱۰۰۰باب مسجد،و حسینیه و بقعه متبرکه در استان ایلام وجود دارد، اظهار کرد: در حال حاضر ۳۰۷کانون فرهنگی و هنری در سطح مساجد استان راه اندازی شده است که زمینه ساز جذب جوانان و نوجوانان به مساجد هستند.
وی با بیان اینکه در حال حاضر ۸۶ باب کتابخانه عمومی در سطح مساجد استان ایلام فعال است، تصریح کرد: ۳ مرکز فرهنگی خانه دیجیتال در سطح استان و در مناطق روستایی استان در حال فعالیت هستند، همچنین در بحث اربعین مراکزی در شهرستان های مهران و دهلران در سطح مساجد شاخص راه اندازی شده است.
شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان با ترکیب نماینده ولی‌فقیه (رئیس)، استاندار (نایب‌رئیس)، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان، شهردار مرکز استان، فرمانده بسیج استان، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی (دبیر شورا)، دبیر ستاد استان، نماینده مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه استان تشکیل می‌شود.