خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 11 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2160596 خبر

خیرین مدرسه ساز اصفهان در کنار مدرسه سازی، خیر سازی کنند

ایسنا | استان‌ها | سه شنبه، 05 اسفند 1399 - 19:53
استاندار اصفهان از خیرین‌ مدرسه ساز استان خواست در کنار مدرسه سازی خیر سازی کنند و گفت: از خیران مدرسه ساز استان انتظار می رود دست سایر افراد را نیز بگیرند و حلاوت این کار را به آنها بچشانند.
استان،مدرسه،اصفهان،خيرين،خيران،كارهاي،مشاركت،مجمع،كشور،استان ...

خلاصه خبر

ایسنا/اصفهان استاندار اصفهان از خیرین‌ مدرسه ساز استان خواست در کنار مدرسه سازی خیر سازی کنند و گفت: از خیران مدرسه ساز استان انتظار می رود دست سایر افراد را نیز بگیرند و حلاوت این کار را به آنها بچشانند.
استاندار اصفهان افزود: خیرین مدرسه ساز آینده را برای خود تضمین می کنند و باقیات الصالحات برای خود باقی می گذارند.
فعالیت ۱۵۰۰ خیر مدرسه ساز در استان اصفهان
محمد صافی، نایب رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان نیز در این جلسه، اظهار کرد: از سال ۷۸ مجمع خیرین مدرسه ساز در کنار اداره کل نوسازی مدارس استان شکل گرفت و تاکنون اقدامات بزرگ و ارزشمندی را در حوزه مدرسه سازی انجام داده اند، اگرچه در هر کوچه و برزنی در اصفهان کتیبه خیری می بینیم و کمتر استانی در کشور هست که این قدر کارهای ماندگار در حوزه خیریه و وقف داشته باشد، ولی نمود کشوری آن ضعیف است.
ساخت بیش از ۷۶ هزار کلاس درس در استان توسط خیرین مدرسه ساز
این خیر مدرسه ساز با یادآوری اینکه مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان اولین مجمعی است که در کشور شکل گرفته، ‌افزود: خیرین مدرسه ساز استان تاکنون هزار و ۲۷۶ پروژه مدرسه کوچک و بزرگ با بیش از ۷۶ هزار کلاس و ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار مترومربع با مشارکت دولت ساختند.
وی با بیان اینکه اگرچه مدارس سنگی و کانکسی رو به اتمام است، ولی مدارس زیادی فرسوده و نیازمند بازسازی هستند، خاطرنشان کرد: انتظار می رود با تعاملاتی که با بخش خصوصی و صنعت ایجاد شده، بخش زیادی از مشکلات مرتفع و این مدارس بازسازی و مقاوم سازی شود.
در بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان اصفهان از ۱۰۴ نفر از خیرین مدرسه ساز به صورت حضوری و مجازی تجلیل شد.