خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 12 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2164105 خبر

تلاش کنیم هیچ یتیمی بدون پدر معنوی نباشد

مهر | استان‌ها | سه شنبه، 05 اسفند 1399 - 19:42
اصفهان - دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر در استان اصفهان برنامه های ایام میلاد نور در این استان را با شعار «هیچ یتیمی بدون پدر معنوی نباشد»و حامی یابی برای 13هزار یتیم استان اعلام کرد.
استان،علوي،اصفهان،برگزاري،افكن،اميرالمومنين،مجازي،غدير،ايام، ...

خلاصه خبر

وی با تاکید بر تشکیل مداوم نشست ستادهای شهرستانی برای اجرای برنامه‌ها، به دستگیری از مستمندان به عنوان یکی از برنامه‌های اصلی این ستادها اشاره کرد و گفت: حامی یابی برای بیش از سیزده هزار یتیم استان اصفهان از جمله برنامه‌های مهم ماست که متناسب با شعار انتخاب شده نیز هست که «هیچ یتیمی بدون پدر معنوی نباشد.» علاوه بر آن تهیه و تأمین جهیزیه برای نیازمندان جوان در شرف ازدواج، انجام و اجرای مرحلۀ سوم کمک‌های مومنانه به نیازمندان با نام امیرالمومنین (ع) تا عید نوروز از جمله اموری است که با کمک و همکاری کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان و طرح محسنین انجام خواهد شد.
دست افکن برگزاری و تشکیل کارگاه‌های آموزشی مجازی غدیرشناسی و نهج البلاغه خوانی در مساجد استان را از دیگر برنامه‌های این ستاد برشمرد و گفت: علاوه بر این نشست‌های معرفت افزای علوی با محوریت آموزه‌های علوی و تشکیل نشست‌های دانشجویی پرسش و پاسخ با موضوع شناخت امیرالمومنین و نهج البلاغه در دانشگاه‌های استان را در دستور کار داریم.