خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 07 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2151502 خبر

پلمپ ۲۱۰۰ واحد صنفی در مشهد طی ۳ ماه گذشته

ایسنا | استان‌ها | سه شنبه، 05 اسفند 1399 - 12:58
مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف مشهد گفت: از ۲۰ آبان ماه تا  ۴ اسفندماه سال جاری ۳۵۰ هزار بازرسی از واحدهای صنفی در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی صورت گرفته که این بازرسی‌ها منجر به پلمپ  ۲۱۰۰ واحد صنفی در سطح شهر شده است.
مشهد،صنفي،بازرسي،اصناف،سطح،زمينه،ماه،بهداشتي،اتاق،واحدهاي،رع ...

خلاصه خبر

ایسنا/خراسان رضوی مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف مشهد گفت: از ۲۰ آبان ماه تا ۴ اسفندماه سال جاری ۳۵۰ هزار بازرسی از واحدهای صنفی در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی صورت گرفته که این بازرسی‌ها منجر به پلمپ ۲۱۰۰ واحد صنفی در سطح شهر شده است.
در حال حاضر نظارت و بازرسی‌ها بر کالاهای اساسی توسط چهار پایگاه در سطح شهر صورت می‌گیرد.
مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف مشهد عنوان کرد: در حال حاضر بازرسی‌های مشترک با ۲۵ اکیپ روزانه با مشارکت مراکز پنجگانه بهداشت، اتحادیه‌های صنفی، اداره نظارت بر اماکن عمومی و اتاق اصناف در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح واحدهای صنفی و غیرصنفی در حال انجام است.
مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف مشهد در مورد بازرسی از بازار گل مشهد و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این بازار بیان کرد: بازرسی با اکیپ‌های مشترک و بخش‌های مختلف صورت می‌گیرد و هرجا این موضوع مشاهده شود در ابتدا اخطار داده می‌شود.