خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 10 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2156807 خبر

مدیران غیرفوتبالی برای ماندن خودشان سرمربی را «قربانی» می‌کنند

مهر | ورزشی | سه شنبه، 05 اسفند 1399 - 12:53
کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه به دلیل نبود مدیران فوتبالی، مشکلات ما هر روز بیشتر می‌شود، گفت: تغییراتی که در سطح تعویض مربی انجام می‌شود، عجولانه و غیرمنطقی است.
استقلال،تيم،فوتبال،شاهد،فكري،بازيكنان،روزها،بازيكن،مديران،سر ...

خلاصه خبر

وی ادامه داد: یکی از رفتارهای بدی که در فوتبال ما به وجود آمده، تغییرات عجولانه سرمربیان تیم‌ها است.
متأسفانه مدیران غیرفوتبالی، فوتبال ما را احاطه کرده و چون شناختی از این رشته پرطرفدار ورزشی ندارند، می‌خواهند برای بقاء خود، سرمربیان را جابجا کنند.
کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال افزود: این روزها پول در فوتبال ما حرف اول را می‌زند.
وقتی می‌گوییم «فوتبال حرفه‌ای شده» باید پرداختی‌ها هم حرفه‌ای باشد این در حالی است که عدم پرداخت مطالبات بازیکنان باعث شده که فوتبال ما ضربه بخورد.
وی در مورد تیم فوتبال استقلال گفت: آبی‌پوشان پیش از شروع نیم فصل تغییرات زیادی داشتند و این مسئله باعث شد که این تیم در ابتدا شرایط خوبی نداشته باشد.
شرایط مالی حرف اول را در فوتبال ایران می‌زند.
بیانی با انتقاد از عملکرد مدیران استقلال اظهار داشت: باشگاه استقلال نیاز به یک کمیته فنی دارد؛ اتاق فکری که به محمود فکری کمک کند اما هیچ‌چیز در باشگاه استقلال سر جای خودش نیست.
در این میان، بیشتر هواداران ضرر می‌کنند؛ آنهایی که عاشقانه تیمشان را دوست دارند و همیشه به دنبال موفقیت استقلال در فوتبال کشورمان هستند.