خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 07 اسفند 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2151398 خبر

چشم عقاب جایگزین ویدئو چک شود/ با بداخلاقی‌ها به شدت برخورد کنیم

مهر | ورزشی | سه شنبه، 05 اسفند 1399 - 12:53
جبار قوچان نژاد در واکنش به بداخلاقی‌های رخ داده در لیگ برتر والیبال گفت: با ناهنجاری‌ها به شدت برخورد کنیم تا آرامش بر والیبال حاکم شود.
واليبال،يلي،كميته،تيم،پوريا،اروميه،رخ،برتر،بازيكنان،فدراسيون ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر والیبال شاهد کتک کاری و رفتار غیر اخلاقی ملی پوش تیم والیبال شهرداری ارومیه بود.
پوریا یلی، پشت خط زن ارومیه در دیدار مقابل شهرداری ورامین پس از استفاده از الفاظ رکیک علیه داور به فیلمبردار حمله و او را مورد ضرب و شتم قرار داد.
رفتاری که به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و نوجوانان و جوانان زیادی شاهد رفتار غیر ورزشی و غیر اخلاقی ملی پوش والیبال کشور بودند.
کمیته انضباطی فدراسیون در ابتدا پوریا یلی را دو جلسه محروم کرد اما در هفته بیست و نهم پوریا یلی در حالی که باید دوران محرومیت خود را طی می‌کرد به یکباره در زمین حاضر و برای تیمش بازی کرد!
وی اظهار داشت: زمانی که بی‌اخلاقی‌ها و ناهنجاری‌ها رخ داد، باید به شدت با عامل تنش‌زا برخورد شود چرا که اگر به شدت با این نوع هنجارها برخورد نشود، ریشه نارضایی‌ها شکل خواهد گرفت.