خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 06 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2079015 خبر

کم جمعیتی فیروزکوه بهانه ای برای کاهش بودجه شهرستان شده است

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 22:12
فیروزکوه- امام جمعه فیروزکوه با شاره به اینکه جمعیت تابستانه شهر با جمعیت زمستانه فرق می‌کند گفت: کم جمعیتی فیروزکوه بهانه ای برای کاهش بودجه شهرستان شده است.
فيروزكوه،برنامه،شهرستان،جمعيت،خدمت،بودجه،استان

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن حیدری عصر پنج شنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی فیروزکوه که با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران، معاون هماهنگی برنامه و بودجه مدیریت استان، نماینده مردم شهرستان‌های فیروزکوه و دماوند، فرماندار، امام جمعه و مسئولین اداری و انتظامی شهرستان فیروزکوه در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد با اشاره به اینکه فیروزکوه در زمینه‌های مختلف ظرفیت‌های فراوان و مهم دارد و در استان و کشور هم نمونه است اظهار داشت: اما این مسئله عجیب است که چرا شهرستان فیروزکوه با کاهش جمعیت رو به رو می‌باشد.
حیدری افزود: گاهی بعضی‌ها جمعیت شهرستان را بهانه قرار می‌دهند تا بودجه کمتری به شهرستان فیروزکوه داده شود، در حالی که ما دو نوع جمعیت داریم و جمعیت تابستانه ما با جمعیت زمستانه فرق می‌کند.