سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2060928 خبر

سرمایه گذاری ۵۰ هزار میلیارد تومانی در پروژه پتروپالایش کرمانشاه

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 22:12
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه از سرمایه گذاری ۵۰ هزار میلیارد تومانی دولت در پروژه پتروپالایش کرمانشاه خبر داد.
استان،كرمانشاه،پروژه،زنگنه،بيكاري،مهندس،نفت،ارزشمند،نرخ،اقدا ...

خلاصه خبر

بازوند به برنامه‌های اجرا شده طی سه سال گذشته برای غلبه بر مشکلات و چالش‌ها در کرمانشاه گفت: مهمترین چالش ما در سال‌های ۹۵ و ۹۶ بیکاری بود که استان با نرخ بیکاری ۲۱/۶ درصدی مواجه بود اما تلاش کردیم که از چالش‌ها و تهدیدها برای استان فرصت ایجاد کنیم و خوشبختانه امروز نرخ بیکاری استان به ۱۲/۸ رسیده که جز استان‌های هستیم که با بیشترین کاهش نرخ بیکاری روبرو بوده‌ایم.
بازوند در ادامه به تشکیل جلسات متعدد با مهندس زنگنه وزیر نفت برای احداث پروژه بزرگ پتروپالایش در استان کرمانشاه اشاره و تصریح کرد: طی ۱۰ جلسه‌ای که با ایشان داشتیم تصمیم گرفته شد که با احداث این پروژه عظیم، محرومیت‌ها و عقب ماندگی‌های این استان جبران شود که بدون تردید این پروژه بسیار عظیم به عنوان یادگاری بسیار ارزشمند از طرف دولت به ویژه مهندس زنگنه برای مردم استان در اذهان بافی خواهد ماند.
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه جا دارد که از بزرگواری و دلسوزی مهندس زنگنه برای استان کرمانشاه تشکر کنم، گفت: این پروژه یک نوید بسیار خوبی برای مردم استان کرمانشاه است که ۲ میلیارد دلار یعنی نزدیک به ۵۰ هزار میلیارد تومان برای استان سرمایه گذاری به همراه خواهد داشت و همچنین یک هدیه بسیار ارزشمند است که در سال‌های پایانی دولت به مردم استان کرمانشاه داده می‌شود.