سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2059090 خبر

سرمربی تیم هیأت فوتبال خراسان رضوی: نباید به تیم‌های بلاتکلیف در مسابقات لیگ برتر فرصت مجدد داد

فارس | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 20:12
سرمربی تیم هیأت فوتبال خراسان رضوی گفت: وقتی برای تیم ها زمان تعیین می‌شود، باید آن فرصت، فرصت آخر باشد و نباید مجدد تمدید شود.
تيم،ليگ،فصل،برتر،رضوي،خراسان،هيأت،فرصت،مسابقات،فوتبال،حضور

خلاصه خبر

سرمربی تیم هیأت فوتبال خراسان رضوی گفت: وقتی برای تیم ها زمان تعیین می‌شود، باید آن فرصت، فرصت آخر باشد و نباید مجدد تمدید شود.
به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، فاطمه شریف امشب در نشست خبری پیش از بازی تیم هیأت فوتبال خراسان رضوی و کیمیا اسفراین، اظهارکرد: بسیار خوشحالم که پس از مدت‌ها با هم‌اندیشی سازمان لیگ برتر فوتسال این مسابقات دوباره راه اندازی شد،کمی سخت و کرونا هنوز همراه ما است ولی با توجه به اینکه رشته‌هایی مانند بسکتبال و والیبال لیگ‌هایشان شروع شده و برخی از آن‌ها به انتهای لیگ هم رسیده است، خوشحالیم که لیگ برتر فوتسال بانوان هم از این هفته آغاز می‌شود.
سرمربی تیم هیأت فوتبال خراسان رضوی افزود: هفته‌های نخست هر نتیجه‌ای ممکن است رقم بخورد ما با سال‌ها حضور در لیگ برتر به این نتیجه رسیدیم؛ تیم اسفراین تیمی است که به عنوان قهرمان لیگ دسته یک، وارد لیگ برتر شده، مطمئن هستم حرف‌هایی برای گفتن دارد و تیم دست و پا بسته‌ای نیست.