خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 06 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2079003 خبر

شبکه‌سازی در فضای مجازی برای غلبه بر دشمنان ضروری است

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 19:33
نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان گفت: دشمن سرمایه‌گذاری فراوانی در فضای مجازی انجام داده و ما نیز باید با شبکه‌سازی، یارگیری و جذب مخاطبان بیشتر به دنبال گسترش کار و تاثیرگذاری بیشتر باشیم.
مجازي،فضاي،استان،بسيج،سازمان،بلوچستان،دشمن،فضا،گسترش،مقام،حو ...

خلاصه خبر

به گزارش ایسنا حجت الاسلام و المسلمین ۲۵ دیماه در بازدید از قرارگاه فضای مجازی بسیج استان ضمن تاکید بر گسترش فضای مجازی و اهمیت فعالیت در این عرصه، اظهار داشت: عدم استفاده جریان انقلابی از ابزار فضای مجازی، مسیر را برای فعالیت‌های همه‌جانبه دشمن هموار خواهد کرد و ما عقب خواهیم ماند.
طهرانی مقدم ضمن تأکید بر محوریت شبکه سازی در فضای مجازی، افزود: سازمان فضای مجازی بسیج سیستان و بلوچستان ضمن برگزاری رویداد تولید محتوا و کارگاه های آموزشی تخصصی در این حوزه فقط در سال ۹۹ بیش از ۵ هزار تولید فاخر در قالب های فیلم و کلیپ، موشن گرافیک، پوستر و اینفوگرافیک ،بازی و نرم افزار و طراحی سایت داشته است و نرم افزار فائزون به عنوان بانک جامع اطلاعات شهدای استان با قابلیت های ویژه و منحصر به فرد و نیز بازی ۴۱ که بیانگر ایثارگری رزمندگان سیستانی و بلوچ در لشکر ۴۱ ثارالله با رشادت حاج قاسم میرحسینی قائم مقام این لشکر می باشد را از جمله مهم ترین تولیدات این سازمان در سال جاری بیان کرد.