خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 06 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2078989 خبر

تخفیف صد درصدی برای حدود ۴ میلیون مشترک آب

مشرق | اقتصادی | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 19:14
معاون راهبری و نظارت بر بهره‌برداری شرکت مهندسی آبفای کشور گفت: ۳میلیون و ۹۰۰ هزار مشترک شامل طرح اب اُمید قرار گرفته اند و شامل تخفیف صد در صدی قرار خواهند گرفت.
آب،فاضلاب،طرح،كشور،مهندسي،كشفي،مصرف،شركت،تصفيه،قرار،اب،آبفاي ...

خلاصه خبر

به گزارش مشرق، حمیدرضا کشفی امروز در حاشیه بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق و شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران اظهار با اشاره به طرح آب امید اظهار کرد: ۳میلیون و ۹۰۰ هزار مشترک شامل طرح اب اُمید قرار گرفته اند و شامل تخفیف صد در صدی قرار خواهند گرفت، در این طرح برای مشترکان خوش مصرف ۱۵ مترمکعب و پرمصرف ۲ برابر این رقم و بد مصرف بیش از دو برابر دسته بندی شده است.
بیشتر بخوانید: برق ۵ میلیون مشترک در کشور رایگان شد
این مقام مسول در شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور اظهار کرد: عوارض ۲۰ تومانی در قبوض آب به منظور تامین بخشی از هزینه‌ها است که در قانون مشخص شده است، باید کار به گونه باشد که زیان شرکت‌های آب و فاضلاب جبران شود.
به گفته وی؛ اجرای طرح آب امید حدود ۲۰۰ میلیارد تومان کاهش درآمد براش رکت اب و فاضلاب داشته است.
کشفی ادامه داد: شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور دنبال شفاف سازی نحوه اخذ آب بها هستیم و کسانی که برای آن‌ها تعرفه‌های بیشتر اعمال می‌شود اطلاع رسانی خواهد شد.