خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 29 دی 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2062876 خبر

دیپلمات ایرانی خطاب به رئیس پارلمان عربی: زبان گویای ملت عرب باش، نه اسرائیل و آمریکا

فارس | بین‌الملل، بین‌الملل | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 18:54
رئیس دفتر حفاظت منافع ایران در قاهره در واکنش به اظهارات سخیف رئیس پارلمان عربی خطاب به وی گفت: با درشت گویی علیه جمهوری اسلامی، بزرگ و محترم شمرده نخواهی شد. بهتر است زبان گویای اسرائیل و آمریکا علیه ایران نشوی، بلکه زبان گویای ملت عرب باشی.
ايران،عربي،رئيس،پارلمان،ملت،زبان،آمريكا،گوياي،اظهارات،منافع، ...

خلاصه خبر

بهتر است زبان گویای اسرائیل و آمریکا علیه ایران نشوی، بلکه زبان گویای ملت عرب باشی.
به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، «ناصر کنعانی» رئیس دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در مصر امروز (پنجشنبه) به اظهارات «عادل العسومی» رئیس پارلمان عربی در گفت وگو با شبکه ماهواره ای «صدی البلد» واکنش نشان داد.
ایران هیچگاه از حمایت همه جانبه خود از مقاومت در سوریه و لبنان و فلسطین و عراق و یمن علیه آمریکا و رژیم صهیونیستی شرمنده نیست و در مسیر مبارزه علیه تروریسم داعشی و تکفیری و سیاست های تروریستی دولت آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه، شهدای بسیار از جمله قهرمان بزرگی چون سردار قاسم سلیمانی را تقدیم کرده که مورد احترام ملت ها و بسیاری از دولت های جهان است.
رئیس دفتر حفاظت منافع ایران در قاهره خطاب به رئیس پارلمان عربی عنوان کرد: شما چه کاره دولت ها و پارلمان‌ها و ملت های سوریه و عراق و یمن و فلسطین هستی که از زبان آن‌ها در خصوص ایران و نظام آن صحبت می‌کنی!