خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 29 دی 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2063962 خبر

خودروهای معوق ایران‌خودرو ‌را صفر می‌کنیم

مشرق | اقتصادی | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 17:40
مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو با بیان اینکه تعهدات معوق تا پایان سال به صفر می‌رسد گفت: تابع قیمت‌گذاری خودرو از سوی شورای رقابت هستیم.
خودرو،معوق،خودروهاي،سوخت،دستگاه،مصرف،كاهش،مقيمي،خودروها،مدير ...

خلاصه خبر

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به تحویل خودروهای معوق خاطرنشان کرد: سال گذشته بالغ بر ۲۰۰ هزار دستگاه خودروی معوق داشتیم که خوشبختانه با همت و تلاش شبکه تامین خودروسازی تعداد خودروهای معوق ما به ۱۵ هزار دستگاه خودرو رسیده است.
مقیمی ادامه داد: اگر فرایند قیمت‌گذاری یکی از خودروها نهایی شود ۱۷۰۰ الی ۱۸۰۰ دستگاه خودرو آماده است که طبق پیش‌بینی‌ها تا پایان این ماه تعداد خودروهای معوق به ۱۳ الی ۱۲ هزار دستگاه می‌رسد.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به اختلاف قیمت خودرو در کارخانه و بازار آزاد گفت: اختلاف قیمت‌ها در بازار خیلی در اختیار خودروساز نیست و براساس شاخصه‌های اقتصادی و دیگر عوامل است که دستگاه های نظارتی در این زمینه اقدامات خوبی در جهت کنترل سوداگری های بازار انجام می دهند.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان سبک سازی خودرو تصریح کرد: تبدیل برخی قطعات فلزی به قطعات پلیمری با همان کیفیت در دستورکار ما قرار دارد که با سبک سازی خودرو بخشی از مصرف سوخت را کاهش دهیم.