خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 03 بهمن 1399
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2073213 خبر

هشدار اف‌بی‌آی به رؤسای پلیس سراسر آمریکا برای آماده‌باش حداکثری

فارس | بین‌الملل | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 17:29
سرپرست پلیس فدرال آمریکا در تماس تلفنی با رؤسای پلیس این کشور از آن‌ها خواست در روزهای منتهی به بیستم ژانویه در آماده‌باش حداکثری به سر ببرند و در به اشتراک‌گذاری هر نوع اطلاعاتی کوتاهی نکنند.
كنگره،آمريكا،پليس،نيويورك،چهارشنبه،نيروهاي،هفته،گزارش،كشور،ب ...

خلاصه خبر

دادستان کل نیویورک افزود، دفتر او همکاری با نیروهای مجری قانون، تلاش دارند اطمینان یابند حادثه مرگبار حمله به کنگره آمریکا که چهارشنبه هفته گذشته در واشنگتن دی‌سی رخ داد، در این شهر تکرار نشود.
خبرنگار شبکه فاکس‌نیوز در این خصوص گزارش کرد که تعداد نیروهای گارد ملی که به حالت آماده‌باش وارد واشنگتن دی سی می‌شوند در حال افزایش است و تا روز شنبه هفته آینده، مجموع نیروهای گارد ملی آمریکا در پایتخت ایالات متحده به دست‌کم ۱۰ هزار نیرو خواهد رسید.
وبگاه «بیزنس اینسایدر» گزارش کرد که تا روز ۱۵ ژانویه (۲۶ دی ماه)، تقریباً دو هزار و ۵۰۰ نظامی آمریکایی به ترتیب در کشورهای افغانستان و عراق حضور خواهند داشت که در کل مجموع‌ آنها به پنج هزار نفر می‌رسد که کمتر از تعداد نظامیان آمریکایی هستند که هم‌اکنون برای مراسم تحلیف ریاست‌جمهوری بایدن در واشنگتن دی سی مستقر شده‌اند.