سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2060928 خبر

راه اندازی یگان پهپادی ناجا در استان کرمان

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 25 دی 1399 - 17:29
فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: یگان پهپادی ناجا در کشور در استان کرمان در فرودگاه بم راه اندازی و در روزهای آینده بهره برداری می شود.
استان،شهرستان،انتظامي،انار،امنيت،كرمان،كشور،حوزه،ناظري،مسئول ...

خلاصه خبر

ایسنا/کرمان فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: یگان پهپادی ناجا در کشور در استان کرمان در فرودگاه بم راه اندازی و در روزهای آینده بهره برداری می شود.
ناظری ادامه داد: یکی از مبادی که سبب ناامنی در استان و سرایت آن به سایر نقاط کشور می شد کویر بود که با همت مسئولین ناجا و فرمانده انتظامی کشور و عنایت ستاد کل نیروهای مسلح، یگان پهپادی ناجا در کشور در استان کرمان در فرودگاه بم راه اندازی شد و پروازهای آزمایشی پهپادهای توانمند رصد و عملیاتی در این استان با موفقیت انجام شد و در روزهای آینده بهره برداری می شود.
ناظری اظهار کرد: برای کنترل محورهای ورودی و خروجی استان نیز پیش بینی لازم شده است اما لازم است مسئولین شهرستان، استان و کشوری در این حوزه توجه کنند.
فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: انار به عنوان الگوی شهرستان امن و دارای امنیت پایدار، نظم و انضباط اجتماعی به عنوان رتبه اول کشوری می تواند مطرح شود و اقدامات خوبی در این حوزه انجام شده است.
فرمانده انتظامی استان کرمان در بخش پایانی سخنان خود به افتتاح پلیس فتای شهرستان انار اشاره و بیان کرد: پلیس فتای شهرستان انار با همت خیّرین عزیز امنیت ساز به بهره برداری رسید و امروز شهرستان انار هجدهمین شهرستان استان کرمان است که پلیس فتا در آن راه اندازی می شود.